Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Klooster
Woerden
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Musis
Arnhem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater Hof 88
Almelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Perron-3
Rosmalen
Theater De Lievekamp
Oss
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Den heuvel
Alphen
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cultura
Ede
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Orpheus
Apeldoorn
00:00
De Molenberg
Delfzijl
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Rietveld Theater
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Dok6
Panningen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater Walhalla
Rotterdam
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Theater PePijn
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Winsinghhof
Roden
C.C. Parnassos
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Podium 36
Leeuwarden
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Parktheater
Eindhoven
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Druten
Druten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Tuin
Leusden
C.C. De Klameare
Workum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
woensdag 03 oktober 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 04 oktober 2018
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cultura, Ede
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Klooster, Woerden
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Musis, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Patrick Laureij
Theater Hof 88, Almelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Fransche School Culemborg, Culemborg
Louise Korthals - Alles is er
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon
HAN Campustheater, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Drommedaris, Enkhuizen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Dakota, Den Haag
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry
Perron-3, Rosmalen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Emilio Guzman - Kom dan!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Den heuvel, Alphen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kaasfabriek , Wormer
vrijdag 05 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Matroesjka - Brainwash
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wesopa Weesp, Weesp
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 06 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Pand, Gorinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Parktheater, Eindhoven
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Fenomeen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Purper - Purper's Passie
De Reggehof, Goor
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Theater De Tuin, Leusden
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. De Klameare, Workum
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen