Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Junushoff Theater
Wageningen
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
De Bogaard
Sint-Truiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Veluvine
Nunspeet
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Musiater
Zevenaar
Het Kielzog
Hoogezand
ECI Cultuurfabriek
Roermond
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. De Werf
Aalst
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Luctor et Emergo
Rilland
Koningshof
Maassluis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Veur Theater
Leidschendam
woensdag 25 maart 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Deventer Schouwburg, Deventer
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lebbis - De Ervaring
De Molenberg, Delfzijl
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Maaspoort, Venlo
Debby Petter - De liefde voorbij
De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Oogst
De Bogaard, Sint-Truiden
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
ATLAS Theater, Emmen
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
donderdag 26 maart 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Veluvine, Nunspeet
Rundfunk - Todesangstschrei
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Yora Rienstra - UP
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Schalm, Veldhoven
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Grof geschud - Lijmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Nina De La Parra - Gods wegen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Best of... Ton Kas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
René van Meurs - Hunkert
Parktheater, Eindhoven
Janneke de Bijl
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Munttheater, Weert
Tineke Schouten - Highlights
Meervaart, Amsterdam
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
La Madeleine, Brussel
Daan Boom - De Eerste
Kennemer Theater, Beverwijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lebbis - De Ervaring
Junushoff Theater, Wageningen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Musiater, Zevenaar
Rayen Panday - Trigger
Het Kielzog, Hoogezand
Barrie Stevens - The Show Must Go On
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Thijs Kemperink
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper
Cultura, Ede
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Dilft, Bornem
Stijn van de Voorde
C.C. De Werf, Aalst
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 27 maart 2020
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Verte
Theater De Storm, Winterswijk
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Speeldoos, Baarn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Best of... Ton Kas
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Bussel, Oosterhout
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater 't Pand, Gorinchem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Venray, Venray
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Odeon, Zwolle
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Henry van Loon - Onze Henry
Posthuis Theater, Heerenveen
Cameretten - Finalistentournee
Podium Boxtel, Boxtel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Meervaart, Amsterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Markant Uden, Uden
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam