Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
21:30
Xinix
Nieuwendijk
Vita Nova
Middelstum
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
De Schattelijn
Geertruidenberg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
Theater De Kolk
Assen
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
20:00
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
Theater aan het Spui
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
Thalia Theater
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater aan het Spui
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Witte Theater
IJmuiden
21:00
Atak
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
J.C. Pardoes
Hoogwoud
vrijdag 15 mei 2009
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater de Bussel, Oosterhout
21:30
Comedy Explosion
Xinix, Nieuwendijk
Wouter Deprez - Eelt
Vita Nova, Middelstum
Nathalie Baartman - Los
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Familyman
Goudse Schouwburg, Gouda
John Buijsman - BUK
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Silvester Zwaneveld
Jan van Besouw, Goirle
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kommil Foo
Schouwburg de Lawei, Drachten
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Kampanje, Den Helder
Kees Torn - Einde Verhaal
Chassé Theater, Breda
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Kolk, Assen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Meervaart, Amsterdam
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 16 mei 2009
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Amar
Theater de Tobbe, Voorburg
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Margreet Dolman / Paul Haenen
Markant Uden, Uden
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agnietenhof, Tiel
21:00
De Tunes
Theater Walhalla, Rotterdam
Leon van der Zanden - Cola
Theater Schuurkerk, Maassluis
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Por Dios
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jörgen Raymann - Familyman
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Chassé Theater, Breda
20:00
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Nikè
Meervaart, Amsterdam
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Meervaart, Amsterdam
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 17 mei 2009
16:00
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 18 mei 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Overgang
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
dinsdag 19 mei 2009
Kees Torn - Einde Verhaal
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leon van der Zanden - Cola
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater aan de Schie, Schiedam
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Overgang
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kommil Foo
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Goudse Schouwburg, Gouda
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater De Omval, Diemen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 20 mei 2009
John Buijsman - BUK
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Kommil Foo
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Overgang
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Thalia Theater, IJmuiden
Leon van der Zanden - Cola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Vrouw Holland - Het Beste van 10 jaar Vrouw Hollan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Agora Theater Druten, Druten
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Veste, Delft
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Musis, Arnhem
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 21 mei 2009
Anuar - Ongeremd
De Maaspoort, Venlo
20:30
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Witte Theater, IJmuiden
21:00
Bob McLaren / Bram van der Velden / MC Tim Ward
Atak, Enschede
Kees Torn - Einde Verhaal
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
Hans Teeuwen
Luxor Live, Arnhem
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Gigant, Apeldoorn
Vincent Geers - Overdaad
Gigant, Apeldoorn
20:00
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts / Paul Groot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo
Flint, Amersfoort
vrijdag 22 mei 2009
Guido Weijers - Axestos
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angs
Theater aan de Schie, Schiedam
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Witte Theater, IJmuiden
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Waan
J.C. Pardoes, Hoogwoud