Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Schattelijn
Geertruidenberg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posthuis Theater
Heerenveen
Wapen van Reek
Reek
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theater Idea
Soest
00:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
00:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Trefpunt
Warmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Dorpshuis De Juffrouw
Hazerswoude Dorp
Diligentia
Den Haag
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Diligentia
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
woensdag 23 oktober 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring
De Schattelijn, Geertruidenberg
Best of... Ton Kas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:45
Comedy Night: Tom Sligting + Esther van der Voort & more
Simplon, Groningen
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Veste, Delft
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Hehobros
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met Anouk Kragtwijk / Chris Silo
Hofman, Utrecht
donderdag 24 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kappen, Haaksbergen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Hoftheater, Raalte
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nathalie Baartman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Den heuvel, Alphen
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 25 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wapen van Reek, Reek
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Venray, Venray
00:00
René van Meurs - Hunkert
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Kirsten van Teijn - NOBEL
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Idea, Soest
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fidei et Arti, Oudenbosch
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Het Kielzog, Hoogezand
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Spant!, Bussum
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lebbis - De Ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Trefpunt, Warmond
Best of... Ton Kas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Dorpshuis De Juffrouw, Hazerswoude Dorp
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
20:00
Wouter Monden
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Maaspoort, Venlo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Sneek, Sneek
20:15
Hehobros
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
van Beresteyn, Veendam
20:30
Thomas Acda
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Werftheater, Utrecht
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Stacey Esajas - SOEP!
Podium Mozaiek, Amsterdam
zaterdag 26 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Postkantoor, Bovenkarspel