Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Lux
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
DeMess
Naarden
20:30
De Speeldoos
Vught
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
De hoogte
Winsum
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Bon theater
Medemblik
Beauforthuis
Austerlitz
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Papenstraattheater
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Papenstraattheater
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Domijnen
Sittard
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
zaterdag 02 februari 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
Murth Mossel - Pauwer
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Het leven an sich
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Gashouder, Dedemsvaart
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Dok6, Panningen
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
Arno van der Heyden - Heksenjacht
DeMess, Naarden
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Speeldoos, Vught
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Oosterpoort, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Molenberg, Delfzijl
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De hoogte, Winsum
Freek de Jonge - De Suppoost
De Harmonie, Leeuwarden
Anne-Marie Jung - Ram
Cpunt Theater, Hoofddorp
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Stefano Keizers - Erg Heel
Bon theater, Medemblik
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
30CC/Schouwburg, Leuven
zondag 03 februari 2019
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Weijer, Boxmeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 04 februari 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Concordia, Enschede
20:00
Het HLB Parkstad Limburg Buuttegala
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 05 februari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Hoftheater, Raalte
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Parnassos, Utrecht
woensdag 06 februari 2019
Tineke Schouten - Highlights
Wilminktheater, Enschede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Speeldoos, Baarn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Speelhuis, Helmond
Brigitte Kaandorp - Eh...
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Matroesjka - Brainwash
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
Lindenberg Theater, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Wennekerpand, Schiedam
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Klooster, Woerden
Kiki Schippers - Waar
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Muze, Noordwijk
20:00
Jan Beuving - Rotatie
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Domijnen, Sittard
00:00
Sounds Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thomas Acda - Motel
Chassé Theater, Breda
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 07 februari 2019
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Om Alles!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hof 88, Almelo
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Gooiland, Hilversum
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Willem, Papendrecht