Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Idea
Soest
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Weijer
Boxmeer
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Concordia
Enschede
C.C. Parnassos
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Hoftheater
Raalte
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Deventer Schouwburg
Deventer
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
zaterdag 02 februari 2019
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Spant!, Bussum
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Bussel, Oosterhout
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kik, Elst
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater de Koornbeurs, Franeker
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Leest, Waalwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater de Schuur, Zevenbergen
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Hofpoort, Coevorden
Johan Goossens - Vlam
Theater Idea, Soest
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Theater RhederArt, Dieren
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kiki Schippers - Waar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Thomas Acda
Wilminktheater, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
zondag 03 februari 2019
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Weijer, Boxmeer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 04 februari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Het HLB Parkstad Limburg Buuttegala
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Concordia, Enschede
dinsdag 05 februari 2019
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Parnassos, Utrecht
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Souvenirs
Hoftheater, Raalte
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 06 februari 2019
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Thomas Acda - Motel
Chassé Theater, Breda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Sounds Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Domijnen, Sittard
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jan Beuving - Rotatie
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fulcotheater, IJsselstein
Kiki Schippers - Waar
Goudse Schouwburg, Gouda
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Klooster, Woerden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
Matroesjka - Brainwash
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Odeon, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Eh...
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Speelhuis, Helmond
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Leest, Waalwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Highlights
Wilminktheater, Enschede
donderdag 07 februari 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ATLAS Theater, Emmen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Daniel Arends - Meer van hetzelfde
Cultura, Ede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden