Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Markant Uden
Uden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
De Meerpaal
Dronten
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Mezz
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Markant Uden
Uden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Martiniplaza
Groningen
19:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Dorpshuis Heerde
Heerde
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Munttheater
Weert
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Muze
Noordwijk
21:15
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
Beneluxtheater
Berlicum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Den Enghel
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Klooster
Woerden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
DNK
Assen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
21:15
Parktheater
Eindhoven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Klif
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Idea
Soest
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
maandag 04 april 2022
20:00
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 05 april 2022
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Markant Uden, Uden
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Meerpaal, Dronten
Pieter Derks - Uit het niets
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij - Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Zaantheater, Zaandam
woensdag 06 april 2022
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Markant Uden, Uden
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Uit het niets
Goudse Schouwburg, Gouda
Grof geschud - Broeden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Martiniplaza, Groningen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parktheater, Eindhoven
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parktheater, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dorpshuis Heerde, Heerde
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
De Muze, Noordwijk
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Munttheater, Weert
Lisa Loeb - Extase
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Koningshof, Maassluis
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
René van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Zaantheater, Zaandam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Lebbis - De Ziel
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Merijn Scholten - Solo
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Cabarestafette 21-22
De Muze, Noordwijk
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Parktheater, Eindhoven
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Martiniplaza, Groningen
donderdag 07 april 2022
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Beneluxtheater, Berlicum
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - SNAK
Den Enghel, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Grof geschud - Broeden
Het Klooster, Woerden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij - Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Focus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jandino - Opgefokt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sjaak Bral - De Meesterkraker
De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Christel de Laat - Hoe dan?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Hof 88, Almelo
20:15
René van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Lisa Loeb - Extase
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Junushoff Theater, Wageningen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 08 april 2022
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Klif, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Grof geschud - Broeden
Theater Idea, Soest
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Posttheater, Arnhem
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Sjaak Bral - De Sjaak
Diligentia, Den Haag
20:15
Arie Koomen - BOE!
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
René van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Lebbis - De Ziel
Hoftheater, Raalte
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen