Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Musiater
Zevenaar
Het Punt
Vroomshoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Klein Theater
Dinxperlo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Zinin
Nijverdal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zuiderpershuis
Antwerpen
Boom Chicago
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Concordia
Enschede
Theater De Veste
Delft
30CC/Wagehuys
Leuven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Chassé Theater
Breda
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Het Evertshuis
Bodegraven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schuur
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Smeltkroes
Maarheeze
Fidei et Arti
Oudenbosch
Flint
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
Luctor et Emergo
Rilland
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Taverne
Bergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
zaterdag 14 maart 2020
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Musiater, Zevenaar
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Enge Buren - BASTA!
Klein Theater, Dinxperlo
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Orpheus, Apeldoorn
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
S.C.C. De Enck, Oirschot
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
Best of... Ton Kas
Schouwburg Ogterop, Meppel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Spant!, Bussum
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Bij Robèrt... van Beckhoven
Theater De Lievekamp, Oss
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Mythe, Goes
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Gooiland, Hilversum
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ed Gamble
Zuiderpershuis, Antwerpen
zondag 15 maart 2020
Ed Gamble
Boom Chicago, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 16 maart 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Ogterop, Meppel
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Concordia, Enschede
Onze Man In Teheran
Theater De Veste, Delft
dinsdag 17 maart 2020
Grof geschud - Lijmen
30CC/Wagehuys, Leuven
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Best of... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
Oldenhermanns - Unsexed
Figi Theater, Zeist
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Daan Boom - De Eerste
Het Evertshuis, Bodegraven
Marcel Hensema - Alles in de hens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Schuur, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kom, Nieuwegein
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Schalm, Veldhoven
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fred Delfgaauw
Theater De Veste, Delft
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Wilminktheater, Enschede
woensdag 18 maart 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Domijnen, Sittard
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meenthe, Steenwijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Smeltkroes, Maarheeze
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
Debby Petter - De liefde voorbij
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Luctor et Emergo, Rilland
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Scheldetheater, Terneuzen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Ogterop, Meppel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Grof geschud - Lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Hunkert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Omval, Diemen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
Daan Boom - De Eerste
Theater Walhalla, Rotterdam
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bill Bailey
TivoliVredenburg, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 19 maart 2020
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk