Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Hof 88
Almelo
Den heuvel
Alphen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Het Klooster
Woerden
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Venray
Venray
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Weijer
Boxmeer
Wesopa Weesp
Weesp
Podium 36
Leeuwarden
C.C. 't Gasthoes
Horst
Kennemer Theater
Beverwijk
Rietveld Theater
Delft
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Ludens
Voorburg
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Dok6
Panningen
Theater De Winsinghhof
Roden
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Molenberg
Delfzijl
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Klameare
Workum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Veur Theater
Leidschendam
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. Deurne
Deurne
Parktheater
Eindhoven
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Meerpaal
Dronten
Wilminktheater
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Mozaïek
Zuidlaren
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
donderdag 04 oktober 2018
Patrick Laureij
Theater Hof 88, Almelo
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Den heuvel, Alphen
Matroesjka - Brainwash
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Klooster, Woerden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Drommedaris, Enkhuizen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Parktheater, Eindhoven
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon
HAN Campustheater, Nijmegen
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cultura, Ede
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
vrijdag 05 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wesopa Weesp, Weesp
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Matroesjka - Brainwash
Theater Walhalla, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zaterdag 06 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agnietenhof, Tiel
Jochen Otten - Troosten
De Kattendans, Bergeijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. De Klameare, Workum
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum
Het Veur Theater, Leidschendam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Schattelijn, Geertruidenberg
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Deurne, Deurne
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Parktheater, Eindhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Wilminktheater, Enschede
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
René van Meurs - Ik beloof niks
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij
Agora Theater Druten, Druten
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
Matroesjka - Brainwash
Theater De Tuin, Leusden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Toestanden op Podium, Bemmel
20:00
Purper - Purper's Passie
De Reggehof, Goor
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zondag 07 oktober 2018
Matroesjka - Brainwash
Theater Mozaïek, Zuidlaren
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag