Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Spant!
Bussum
20:00
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Chassé Theater
Breda
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Maaspoort
Venlo
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Veluvine
Nunspeet
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agnietenhof
Tiel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Sneek
Sneek
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Pook
Oostknollendam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Energiehuis
Dordrecht
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
De Warande
Turnhout
Spant!
Bussum
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Arto Theater
Schoonhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater de Purmaryn
Purmerend
14:00
Dok6
Panningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
09:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
vrijdag 19 april 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Spant!, Bussum
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war
Perron-3, Rosmalen
Rayen Panday - Fenomeen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
Louise Korthals - Alles is er
Kulturhus Holten, Holten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kiki Schippers - Waar
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Maaspoort, Venlo
Javier Guzman - Guzmán
Podium Boxtel, Boxtel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Odeon, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Kulturhus, Borne
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 20 april 2019
Thomas Acda - Motel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Sneek, Sneek
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Silent Comedy - Try-out
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Breek
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Louise Korthals - Alles is er
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maagd, Bergen op Zoom
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Pook, Oostknollendam
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Janneke de Bijl
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Guido Weijers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fresku - Voordat het te laat is
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Film: Hugo
PlusEtage, Baarle-Nassau
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Warande, Turnhout
Emilio Guzman - Kom dan!
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Bijna
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Het leven an sich
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arto Theater, Schoonhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Angela Groothuizen - Lueke binge
Swanla Theater, Zevenhuizen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Purmaryn, Purmerend
zondag 21 april 2019
14:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Dok6, Panningen
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 22 april 2019
09:00
Start-Up Comedy met Glodi Lugungu en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 23 april 2019
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas Acda - Motel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Zaantheater, Zaandam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Hugleikur Dagsson
Boom Chicago, Amsterdam