Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Toomler Theater
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
De Harmonie
Leeuwarden
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Spiegel
Zwolle
De Maaspoort
Venlo
Het spectrum
Schijndel
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bouwkunde
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het Parochiehuis
Delden
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Kimpel
Bilzen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Beun
Heiloo
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
DeLaMar
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Stoep
Spijkenisse
Junushoff Theater
Wageningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cultura
Ede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Concordia
Enschede
Ons Tejater
Lieshout
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Taverne
Bergen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
maandag 13 april 2020
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
dinsdag 14 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Orpheus, Apeldoorn
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Spiegel, Zwolle
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Eendracht, Gemert
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Grof geschud - Lijmen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parktheater, Eindhoven
Plien & Bianca - En nu dan?
ATLAS Theater, Emmen
Rayen Panday - Trigger
De Harmonie, Leeuwarden
The Silent Comedy
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 15 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Verte
Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het spectrum, Schijndel
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Marco Lopes - Wees blij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Veste, Delft
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater De Omval, Diemen
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim - Grote Woorden
Het Parochiehuis, Delden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater aan de Schie, Schiedam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 16 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Singer Theater, Laren
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sara Kroos - Verte
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Hunkert
De Harmonie, Leeuwarden
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Deventer Schouwburg, Deventer
Best of... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Kimpel, Bilzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Koornbeurs, Franeker
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Beun, Heiloo
Claudia de Breij - NU
Parktheater, Eindhoven
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Souvenirs
Junushoff Theater, Wageningen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Flip Noorman - Love it!
Theater Concordia, Enschede
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Tejater, Lieshout
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Markant Uden, Uden
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Nieuwe Kolk, Assen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kampanje, Den Helder
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
vrijdag 17 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Hunkert
Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - Try Out
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Ervaring
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Molenberg, Delfzijl
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen