Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Domijnen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Podium Bloos
Breda
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Diligentia
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Figi Theater
Zeist
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Boerderij
Huizen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Willem
Papendrecht
Munttheater
Weert
De Meenthe
Steenwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Vorstin
Hilversum
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Het Evertshuis
Bodegraven
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maaspoort
Venlo
20:15
Dok6
Panningen
Markant Uden
Uden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. De Pas
Heesch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Deventer Schouwburg
Deventer
Melkweg
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Sneek
Sneek
Den heuvel
Alphen
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan de Schie
Schiedam
De Molenberg
Delfzijl
Parktheater
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
De Domijnen
Sittard
AINSI
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Veluvine
Nunspeet
De Harmonie
Leeuwarden
woensdag 17 april 2019
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Domijnen, Sittard
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Schie, Schiedam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling
Markant Uden, Uden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Munttheater, Weert
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Bloos, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Guzmán
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 18 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 19 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden