Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Werftheater
Utrecht
C.C. De Kei
Reusel
De Kunstgreep
Oostzaan
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Agnietenhof
Tiel
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Pieter Poot
De Blesse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Het Veur Theater
Leidschendam
Fulcotheater
IJsselstein
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theaterpand Weesp
Weesp
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Verwachting
Ritthem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
De Schattelijn
Geertruidenberg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Papenstraattheater
Zwolle
C.C Warenar
Wassenaar
Theater Ludens
Voorburg
De Horst
Venhorst
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Het Kwartier
Stolwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Concordia
Enschede
00:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
vrijdag 21 september 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
zaterdag 22 september 2018
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
C.C. De Kei, Reusel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Laureij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Louise Korthals - Alles is er
BREStheater, Brielle
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Trailer Park Boys
RAI Theater, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 23 september 2018
20:00
FATU XL
AFAS Live, Amsterdam
maandag 24 september 2018
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Gad Elmaleh
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 25 september 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pieter Poot, De Blesse
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 26 september 2018
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij
Werftheater, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Jan Beuving - Rotatie
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
20:15
Alex Klaasen - Showponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 27 september 2018
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Alex Ploeg Ultimatum
Theaterpand Weesp, Weesp
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kasper van der Laan / Pieter Jouke
De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Walhalla, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
Louise Korthals - Alles is er
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Schattelijn, Geertruidenberg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Piepschuim - Grote Woorden
De Toegift, Den Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
Theater de Speeldoos, Baarn
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 28 september 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Papenstraattheater, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
C.C Warenar, Wassenaar
Louise Korthals - Alles is er
Theater Ludens, Voorburg
René van Meurs - Ik beloof niks
De Horst, Venhorst
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Het Kwartier, Stolwijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Sneek, Sneek
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Ploeg Ultimatum
Lindenberg Theater, Nijmegen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Veur Theater, Leidschendam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Boerderij, Huizen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Purper - Purper's Passie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Patrick Laureij
Theater 't Pand, Gorinchem
Jan Beuving - Rotatie
Theater Concordia, Enschede
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Omval, Diemen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
C.C. Deurne, Deurne
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Koninklijke Schouwburg, Den Haag