Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
De Kunstgreep
Oostzaan
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Spant!
Bussum
MFC Velemansdroom
Tjuchem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Kei
Reusel
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kattendans
Bergeijk
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Willem
Papendrecht
Figi Theater
Zeist
De Maagd
Bergen op Zoom
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Gigant
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bouwkunde
Deventer
Podium Neede
Neede
Theater De Lievekamp
Oss
De Schakel
Gilze
Kulturhus Holten
Holten
DiamantTheater
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Vroone
Kapelle
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cacaofabriek
Helmond
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Harderwijk
Harderwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Veste
Delft
De Harmonie
Leeuwarden
Junushoff Theater
Wageningen
De Nieuwe Kolk
Assen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
zaterdag 19 januari 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
zondag 20 januari 2019
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Het Veur Theater, Leidschendam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Echt Gebeurd Gala
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 21 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 22 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Venray, Venray
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 23 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek