Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Merksem
Merksem
Orpheus
Apeldoorn
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ins Blau
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Dok6
Panningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
Diligentia
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. De Bunder
Moorslede
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Gooiland
Hilversum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Westrand
Dilbeek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Bussel
Oosterhout
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
woensdag 16 mei 2018
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 17 mei 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
Markant Uden, Uden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C Warenar, Wassenaar
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Merksem, Merksem
Johan Goossens - Vlam
Orpheus, Apeldoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Lebbis - De Bovengrens
Meervaart, Amsterdam
20:15
Kachun Cheung / Max van den Burg / Nadja Schijveschuurder
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater De Veste, Delft
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Humorcollege
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 18 mei 2018
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lievekamp, Oss
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fuad Hassen - Held
Dok6, Panningen
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Orpheus, Apeldoorn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hofpoort, Coevorden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Willem, Papendrecht
William Boeva - Reset
C.C. De Bunder, Moorslede
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Dakota, Den Haag
Thomas Smith - Strak
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
George van Houts - Kom Plot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Gigant, Apeldoorn
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Piepschuim
De Cammeleur, Dongen
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Flint, Amersfoort
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
3Koteboebo
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Maaspoort, Venlo
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
zaterdag 19 mei 2018
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Gooiland, Hilversum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fuad Hassen - Held
De Kattendans, Bergeijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Westrand, Dilbeek
Johan Goossens - Vlam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Bussel, Oosterhout
Rayen Panday - Fenomeen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ludens, Voorburg
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Beneatha’s Place
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky!
Meervaart, Amsterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Posttheater, Arnhem
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam