Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Spant!
Bussum
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Parktheater
Eindhoven
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
De Horst
Venhorst
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
De Domijnen
Sittard
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
Markant Uden
Uden
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Westergastheater
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater aan de Schie
Schiedam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
20:30
Hofman
Utrecht
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Spant!
Bussum
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Boodschap
Rijen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Posttheater
Arnhem
zaterdag 14 december 2019
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Hehobros
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Jacob Spoelstra
De Meerpaal, Dronten
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Den Herd, Bladel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C Warenar, Wassenaar
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Parktheater, Eindhoven
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Omval, Diemen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Veste, Delft
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Horst, Venhorst
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
23:45
Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Urbanus
De Domijnen, Sittard
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Kielzog, Hoogezand
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zondag 15 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Dillewijn, Ankeveen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Markant Uden, Uden
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 16 december 2019
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 17 december 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - Waar was ik?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
woensdag 18 december 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
De Partizanen - Het leben an sich
Cultura, Ede
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Ervaring
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - Waar was ik?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Verte
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
De Muze, Noordwijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
ATLAS Theater, Emmen
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 19 december 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Spant!, Bussum
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Boodschap, Rijen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Chassé Theater, Breda
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Odeon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach / Marlon Kicken / Wouter Monden
Hedon, Zwolle
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jacob Spoelstra
Posttheater, Arnhem