Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Multifunctioneel Centrum De Zwingel
Melderslo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
De Horst
Venhorst
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
Markant Uden
Uden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Hofman
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
DNK
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 14 december 2019
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Omval, Diemen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Jacob Spoelstra
De Meerpaal, Dronten
20:30
Enge Buren - BASTA!
Agora Theater Druten, Druten
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Parktheater, Eindhoven
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Fabian Franciscus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Boerderij, Huizen
De Patrizanen - Het leven an sich
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Multifunctioneel Centrum De Zwingel, Melderslo
Henry van Loon - Onze Henry
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
23:45
Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Urbanus
De Domijnen, Sittard
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Horst, Venhorst
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 15 december 2019
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Markant Uden, Uden
maandag 16 december 2019
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 17 december 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
De Maaspoort, Venlo
woensdag 18 december 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Molenberg, Delfzijl
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
De Partizanen - Het leben an sich
Cultura, Ede
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Daan Boom - De Eerste
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Ervaring
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
De Muze, Noordwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 19 december 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Hof 88, Almelo
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jacob Spoelstra
Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus
DNK, Assen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Spant!, Bussum
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meerpaal, Dronten
20:15
Op Sterk Water - In Space
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Kasper van Kooten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen