Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Vianen
Vianen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Posttheater
Arnhem
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Effenaar
Eindhoven
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Jan van Besouw
Goirle
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
Jan van Besouw
Goirle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
zaterdag 12 maart 2022
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Bellevue, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Theater Vianen, Vianen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Uit het niets
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lieven Scheire
La Madeleine, Brussel
20:00
Arie Koomen - BOE!
Kulturhus Holten, Holten
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Agnietenhof, Tiel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Louis C.K.
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Markant Uden, Uden
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rayen Panday - Focus
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
René van Meurs - 2636
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Zaantheater, Zaandam
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Max van den Burg
Posttheater, Arnhem
20:30
LOS - Lusten en Lasten
C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
BREStheater, Brielle
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 13 maart 2022
14:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Comedy Nacht
Effenaar, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Spant!, Bussum
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 14 maart 2022
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 15 maart 2022
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
De Maagd, Bergen op Zoom
Christel de Laat - Hoe dan?!
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
woensdag 16 maart 2022
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Wilminktheater, Enschede
Christel de Laat - Hoe dan?!
Jan van Besouw, Goirle
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Uit het niets
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
De Domijnen, Sittard
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Martiniplaza, Groningen
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
De Muze, Noordwijk
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
René van Meurs - 2636
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sjaak Bral - De Meesterkraker
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 17 maart 2022
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Posthuis Theater, Heerenveen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
ATLAS Theater, Emmen
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Bas Birker / Emiel van der Logt / Kristel Zweers / Victor Luis van Es
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Koninklijke Schouwburg, Den Haag