Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Capitole
Gent
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Munttheater
Weert
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
NatLab
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
DNK
Assen
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Podium heino
Heino
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Het spectrum
Schijndel
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Musiater
Zevenaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
woensdag 09 maart 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Chassé Theater, Breda
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Omval, Diemen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Lonneke Dort - Allemaal Of Niemand
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
André Manuel - Sneu
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Rayen Panday - Focus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Lochem, Lochem
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Munttheater, Weert
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
Het Klooster, Woerden
20:15
Jandino - Opgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 10 maart 2022
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Uit het niets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Louis C.K.
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Rayen Panday - Focus
Posttheater, Arnhem
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
NatLab, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Koornbeurs, Franeker
14:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
LOS - Lusten en Lasten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Knock Out Comedy Crew - Nee, Dat Kan Echt Niet
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jandino - Opgefokt
Markant Uden, Uden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 11 maart 2022
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Uit het niets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - SNAK
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
DNK, Assen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Diligentia, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater De Omval, Diemen
20:30
André Manuel - Sneu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Podium heino, Heino
20:30
Max van den Burg
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater de Kom, Nieuwegein
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Muze, Noordwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Rayen Panday - Focus
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Het spectrum, Schijndel
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Agnietenhof, Tiel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Markant Uden, Uden
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater Ludens, Voorburg
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Merijn Scholten - Solo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Het Musiater, Zevenaar
zaterdag 12 maart 2022
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Uit het niets
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Bellevue, Amsterdam