Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater PePijn
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nova Kiel
Antwerpen
Minnepoort
Leuven
Theater Sneek
Sneek
Markant Uden
Uden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Fransche School Culemborg
Culemborg
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Lochem
Lochem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
De Meerpaal
Dronten
De Kunstgreep
Oostzaan
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Werftheater
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
Orpheus
Apeldoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Musis
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
ATLAS Theater
Emmen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Markant Uden
Uden
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. De Grote Post
Oostende
Theater Sneek
Sneek
DNK
Assen
Kaleidoscoop
Mortsel
Werftheater
Utrecht
Vestzaktheater
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Achterolmen
Maaseik
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Zwaan
Uitgeest
Theater de Bussel
Oosterhout
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Mythe
Goes
van Beresteyn
Veendam
La Madeleine
Brussel
Kaleidoscoop
Mortsel
Toomler Theater
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
donderdag 30 april 2020
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Domijnen, Sittard
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marco Lopes - Wees blij
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Javier Guzman - Guzmán
Minnepoort, Leuven
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Grof geschud - Lijmen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Best of... Ton Kas
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
vrijdag 01 mei 2020
Tineke Schouten - Highlights
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Lochem, Lochem
Patrick Laureij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Meerpaal, Dronten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kunstgreep, Oostzaan
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Johan Fretz - Toriman
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
Grof geschud - Lijmen
Orpheus, Apeldoorn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Musis, Arnhem
Eva Crutzen - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Best of... Ton Kas
ATLAS Theater, Emmen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Speelhuis, Helmond
zaterdag 02 mei 2020
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Oldenhermanns - Unsexed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater Carrousel, Ommen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Murth Mossel - #NoFilter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Ervaring
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Grote Post, Oostende
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
DNK, Assen
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Kaleidoscoop, Mortsel
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Johan Fretz - Toriman
Vestzaktheater, Enschede
Javier Guzman - Guzmán
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Achterolmen, Maaseik
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Ludens, Voorburg
Eva Crutzen - Try Out
Agora Theater Druten, Druten
Eva Crutzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Zwaan, Uitgeest
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Bussel, Oosterhout
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Cameretten - Finalistentournee
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Mythe, Goes
zondag 03 mei 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
van Beresteyn, Veendam
Sans Visa - 2020
La Madeleine, Brussel
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Kaleidoscoop, Mortsel
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 04 mei 2020
Plien en Bianca
De Maaspoort, Venlo
Julika Marijn - Etty Hillesum- Dat onverwoestbare in mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 05 mei 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Kom, Nieuwegein