Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Theater De Kik
Elst
21:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Kik
Elst
15:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
12:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Diligentia
Den Haag
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Warande
Turnhout
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
World Forum Theater
Den Haag
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zaterdag 05 december 2020
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
21:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:15
Comedtunes Comedynight voorstelling 2
Podium Victorie, Alkmaar
15:45
Comedytunes Comedynight voorstelling 1
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 06 december 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
15:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
12:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
DeLaMar, Amsterdam
maandag 07 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Diligentia, Den Haag
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Venray, Venray
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Gabriels - #Eindejaars2
De Warande, Turnhout
21:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Philippe Geubels
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 09 december 2020
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Chris Verlaan - Man in de Maak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Kardol - Welkom
De Meenthe, Steenwijk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
William Boeva - B30VA
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Parktheater, Eindhoven
20:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 10 december 2020
Martijn Kardol - Welkom
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Anuar - Eerlijk
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg