Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Reggehof
Goor
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
00:00
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater Idea
Soest
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Capitole
Gent
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Pand P
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
15:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Capitole
Gent
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vrijdag 14 februari 2020
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
De Poorterij, Zaltbommel
Rayen Panday - Trigger
De Reggehof, Goor
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Figi Theater, Zeist
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Flint, Amersfoort
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Cabaret Oriental
Paradiso, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Anuar - Eerlijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Spant!, Bussum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Spant!, Bussum
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Verte
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Idea, Soest
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Sneek, Sneek
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
van Beresteyn, Veendam
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 15 februari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Lebbis - De Ervaring
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Diligentia, Den Haag
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Man, man, man, de Podcast
Pand P, Eindhoven
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Rayen Panday - Trigger
Theater De Omval, Diemen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Hofpoort, Coevorden
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zalencentrum de Treemter, Balk
zondag 16 februari 2020
20:15
Enge Buren - BASTA!
Diligentia, Den Haag
20:00
Man, Man, Man De Podcast
Hedon, Zwolle
15:30
Sjaak Bral
Lourdeskerk, Scheveningen
15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Gooiland, Hilversum
maandag 17 februari 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Capitole, Gent
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 18 februari 2020
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schuur, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht