Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Diligentia
Den Haag
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Zaantheater
Zaandam
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Cammeleur
Dongen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
C.C. De Pas
Heesch
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Podium heino
Heino
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Markant Uden
Uden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Huis van Eemnes
Eemnes
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
BREStheater
Brielle
donderdag 23 januari 2020
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Hoftheater, Raalte
Murth Mossel - #NoFilter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Cultura, Ede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
vrijdag 24 januari 2020
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Zaantheater, Zaandam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Idea, Soest
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Tuin, Leusden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Enge Buren - BASTA!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Gerard Cox - De grote grijze belofte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
Scheldetheater, Terneuzen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Skâns, Gorredijk
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Cabaret - Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Cammeleur, Dongen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
Rayen Panday - Trigger
C.C. De Pas, Heesch
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 25 januari 2020
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Oscar Arnold / Vlamousse
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Swanla Theater, Zevenhuizen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Lochem, Lochem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium heino, Heino
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Cabarestafette
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bloemen - Souvenirs
Huis van Eemnes, Eemnes
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Dok6, Panningen
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Diligentia, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
20:30
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lebbis - De Ervaring
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
BREStheater, Brielle