Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Veluvine
Nunspeet
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Musis
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Dorpshuis Heerde
Heerde
Dok6
Panningen
20:15
De Weverij
Zierikzee
De Schakel
Gilze
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Veur Theater
Leidschendam
woensdag 21 november 2018
Stefano Keizers - Erg Heel
De Oosterpoort, Groningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cultura, Ede
Purper - Purper's Passie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
ATLAS Theater, Emmen
donderdag 22 november 2018
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er
Veluvine, Nunspeet
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kappen, Haaksbergen
Patrick Laureij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Beun, Heiloo
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Marco Lopes - Moedt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Parktheater, Eindhoven
19:00
Michel Leeb
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Musis, Arnhem
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Evertshuis, Bodegraven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Dorpshuis Heerde, Heerde
Freek de Jonge - De Suppoost
Dok6, Panningen
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Weverij, Zierikzee
Arie & Silvester - Wie?!
De Schakel, Gilze
20:00
Johan Goossens - Vlam
De Maaspoort, Venlo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Ton Kas - Kakmaker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
vrijdag 23 november 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Zaantheater, Zaandam
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Speeldoos, Baarn
Oeloek - Droeftoeters
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Musketon, Utrecht
Martijn Kardol - Bang
Theater de Koornbeurs, Franeker
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Laureij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Lochem, Lochem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Het Veur Theater, Leidschendam