Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DRU Industriepark
Ulft
21:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
Theater De Boerderij
Huizen
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Idea
Soest
19:30
Theater Idea
Soest
20:00
Theater RhederArt
Dieren
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
14:00
De Meenthe
Steenwijk
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Boom Chicago
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Singer Theater
Laren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Zaantheater
Zaandam
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
DeLaMar
Amsterdam
DNK
Assen
Figi Theater
Zeist
21:30
Het Klooster
Woerden
19:30
Het Klooster
Woerden
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
22:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Scala Theater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Singer Theater
Laren
21:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:30
Theater de Koornbeurs
Franeker
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Hof 88
Almelo
zaterdag 28 november 2020
Martijn Kardol - Welkom
DRU Industriepark, Ulft
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ronald Snijders - Een avond met mij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Éric Dupond-Moretti
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Mainstage, 's-Hertogenbosch
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:00
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
21:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater RhederArt, Dieren
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 29 november 2020
14:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
De Meenthe, Steenwijk
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 30 november 2020
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 01 december 2020
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Jandino - Opgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Jandino - Opgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Ploeg - EGO
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
Sanne Wallis de Vries - Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nina De La Parra - Gods wegen
Zaantheater, Zaandam
woensdag 02 december 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
DNK, Assen
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Figi Theater, Zeist
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Klooster, Woerden
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Klooster, Woerden
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Ruben
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Mainstage, 's-Hertogenbosch
22:00
Tim Fransen - De mens en ik
Meervaart, Amsterdam
19:30
Tim Fransen - De mens en ik
Meervaart, Amsterdam
21:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij
Scala Theater, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
21:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Koornbeurs, Franeker
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Koornbeurs, Franeker
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater De Omval, Diemen
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater De Omval, Diemen
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater De Veste, Delft
19:00
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater De Veste, Delft
20:15
Rayen Panday - Trigger
Theater Hof 88, Almelo