Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Munttheater
Weert
Theater De Willem
Papendrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Diligentia
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kukeleku
Horst
19:30
Theater Elckerlyc
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Lievekamp
Oss
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Het Park
Hoorn
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Fulcotheater
IJsselstein
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
19:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. De Zandloper
Wemmel
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Deventer Schouwburg
Deventer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Ogterop
Meppel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Bussel
Oosterhout
Chassé Theater
Breda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Kleine Willem
Enschede
zaterdag 24 maart 2018
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning te rijk
Munttheater, Weert
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Willem, Papendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - De Onzen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Veluvine, Nunspeet
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Piepschuim
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
OOIT
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 25 maart 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Kukeleku, Horst
19:30
Rob Schneider
Theater Elckerlyc, Antwerpen
maandag 26 maart 2018
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Henk Schiffmacher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 27 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rob Schneider
Boom Chicago, Amsterdam
woensdag 28 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Hof 88, Almelo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lievekamp, Oss
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - De Onzen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
20:15
Zonder verdoving
Munttheater, Weert
20:15
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 29 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater De Leest, Waalwijk
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan de Schie, Schiedam
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Zandloper, Wemmel
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ali B - Koorts
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Ogterop, Meppel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Bussel, Oosterhout
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Zonder verdoving
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Comedy Night!
Hedon, Zwolle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede