Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Overasselt Theater
Overasselt
Markant Uden
Uden
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
Jan van Besouw
Goirle
Het Musiater
Zevenaar
Het Kielzog
Hoogezand
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
DeMess
Naarden
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Den Hoogen Pad
Adegem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arto Theater
Schoonhoven
Agora Theater Druten
Druten
Vorstin
Hilversum
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Werftheater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Parochiehuis
Delden
20:15
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
Chassé Theater
Breda
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
21:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
NTGent
Gent
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus
Denekamp
zaterdag 22 januari 2022
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Man, man, man, de Podcast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Zoutmus - Jungleprinter
Posttheater, Arnhem
Jandino - Opgefokt
Parktheater, Eindhoven
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Overasselt Theater, Overasselt
Rundfunk - Todesangstschrei
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - God is mijn rechter
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Junushoff Theater, Wageningen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Jan van Besouw, Goirle
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Het Musiater, Zevenaar
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Tineke Schouten - Dubbel
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Fransche School Culemborg, Culemborg
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Diligentia, Den Haag
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
DeMess, Naarden
Rayen Panday - Focus
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Den Hoogen Pad, Adegem
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Arto Theater, Schoonhoven
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Agora Theater Druten, Druten
zondag 23 januari 2022
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 24 januari 2022
Jandino - Opgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 25 januari 2022
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino - Opgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Schouwburg Het Park, Hoorn
Plien en Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Chassé Theater, Breda
woensdag 26 januari 2022
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Wesopa Weesp, Weesp
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Werftheater, Utrecht
Man, man, man, de Podcast
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Schalm, Veldhoven
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving - Restante
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
André Manuel - Sneu
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Het Parochiehuis, Delden
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Maaspoort, Venlo
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
De Bogaard, Sint-Truiden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Chassé Theater, Breda
20:30
Max van den Burg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Jandino - Opgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Agnietenhof, Tiel
donderdag 27 januari 2022
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Storm, Winterswijk
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Rayen Panday - Focus
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Streams Breede Beek, Nijkerk
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
André Manuel - Sneu
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Zoutmus - Jungleprinter
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henk Rijckaert - Influencer
NTGent, Gent
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Christel de Laat - Hoe dan?!
Kulturhus, Denekamp