Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
Herberg de Pol
Diepenheim
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Lokeren
Lokeren
20:15
C.C. De Pas
Heesch
BREStheater
Brielle
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:00
De Stenge
Heinkenszand
De Reggehof
Goor
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C Warenar
Wassenaar
Bon theater
Medemblik
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Agnietenhof
Tiel
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Zaantheater
Zaandam
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Kolk
Assen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 16 maart 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Posttheater, Arnhem
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posthuis Theater, Heerenveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Podium Hoge Woerd, De Meern
Yentl & de Boer - Magie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
René van Meurs - Ik beloof niks
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Zonder verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fuad Hassen - Held
Hoftheater, Raalte
Marco Lopes - Moedt
Herberg de Pol, Diepenheim
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Fulcotheater, IJsselstein
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
De Muze, Noordwijk
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om alles
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
Thomas Smith - Strak
C.C. Lokeren, Lokeren
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. De Pas, Heesch
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
BREStheater, Brielle
zaterdag 17 maart 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zinin, Nijverdal
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - De Onzen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Aan de Slinger, Houten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Percossa - BAM!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Spant!, Bussum
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg de Lawei, Drachten
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
George van Houts - Kom Plot
S.C.C. De Ruchte, Someren
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Soundos - Niets te verliezen
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Flint, Amersfoort
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Stenge, Heinkenszand
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Reggehof, Goor
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Fuad Hassen - Held
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
C.C Warenar, Wassenaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Bon theater, Medemblik
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
Daniël Arends - De Afterparty
Agnietenhof, Tiel
zondag 18 maart 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 19 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 20 maart 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Bovengrens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Het Klooster, Woerden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maaspoort, Venlo
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
ATLAS Theater, Emmen
woensdag 21 maart 2018
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
18:00
Abdelhadi Baaddi
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Sneek, Sneek
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ins Blau, Leiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Johan Goossens - Vlam
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Kolk, Assen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Lochem, Lochem
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Het Park, Hoorn