Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Hof 88
Almelo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Bunder
Moorslede
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
De Cammeleur
Dongen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Westrand
Dilbeek
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
dinsdag 15 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Wilminktheater, Enschede
woensdag 16 mei 2018
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Flint, Amersfoort
Eva Crutzen - Opslaan Als
Goudse Schouwburg, Gouda
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 17 mei 2018
Richard Groenendijk - Om alles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C Warenar, Wassenaar
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Martijn Koning - Koning te rijk
Markant Uden, Uden
20:15
Lebbis - De Bovengrens
Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Renate Reijnders - Humorcollege
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Kachun Cheung / Max van den Burg / Nadja Schijveschuurder
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kampanje, Den Helder
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
vrijdag 18 mei 2018
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
William Boeva - Reset
C.C. De Bunder, Moorslede
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Piepschuim
De Cammeleur, Dongen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Maaspoort, Venlo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Fuad Hassen - Held
Dok6, Panningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Flint, Amersfoort
20:00
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Gigant, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Meervaart, Amsterdam
20:15
3Koteboebo
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Ogterop, Meppel
19:30
George van Houts - Kom Plot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thomas Smith - Strak
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lievekamp, Oss
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 19 mei 2018
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Westrand, Dilbeek
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
De Harmonie, Leeuwarden
Fuad Hassen - Held
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Posttheater, Arnhem
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Amphion, Doetinchem