Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Beun
Heiloo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schaffelaartheater
Barneveld
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Perron-3
Rosmalen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
AINSI
Maastricht
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Ins Blau
Leiden
dinsdag 19 maart 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 20 maart 2019
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
20:15
Thomas Acda - Motel
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
donderdag 21 maart 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 22 maart 2019
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?!
Zaantheater, Zaandam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden