Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Huiskamer
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
21:00
De Flux
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
14:30
Theater De Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Simplon
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Fulcotheater
IJsselstein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Speeldoos
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Weijer
Boxmeer
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Toegift
Den Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
De Meerpaal
Dronten
20:30
Parktheater
Eindhoven
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. 't Gasthoes
Horst
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Muze
Noordwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
zaterdag 13 oktober 2018
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Huiskamer, Weert
Louise Korthals - Alles is er
Theaterpand Weesp, Weesp
Matroesjka - Brainwash
Het Klooster, Woerden
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 14 oktober 2018
14:30
Purper - Purper's Passie
Theater De Kolk, Assen
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 15 oktober 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 16 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Bouwkunde, Deventer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Powervrouwen - Guilty Pleasures
Markant Uden, Uden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Zaantheater, Zaandam
woensdag 17 oktober 2018
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Schaffelaartheater, Barneveld
Patrick Laureij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Cultura, Ede
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Comedy Night: Kees van Amstel / Kristel Zweers / Wouter Meijs / Wouter
Simplon, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Aan de Slinger, Houten
Arie & Silvester - Wie?!
Fulcotheater, IJsselstein
Kiki Schippers - Waar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Bussel, Oosterhout
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Purper - Purper's Passie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
ScherMUTSeling - De Banditaas
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
donderdag 18 oktober 2018
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hadewych Minis - Minis Plus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Howard Komproe - Live on stage
Meervaart, Amsterdam
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Speeldoos, Baarn
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Johan Goossens - Vlam
De Weijer, Boxmeer
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder
Kiki Schippers - Waar
De Toegift, Den Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Deventer Schouwburg, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
Yentl en de Boer - Magie
De Meerpaal, Dronten
20:30
Purper - Purper's Passie
Parktheater, Eindhoven
00:00
Sounds Niets te verliezen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Jan van Besouw, Goirle
20:00
De Cabaretpoel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij
C.C. 't Gasthoes, Horst
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Muze, Noordwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - Kakmaker
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Werftheater, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Leest, Waalwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Junushoff Theater, Wageningen