Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Musiater
Zevenaar
De Meerpaal
Dronten
Flint
Amersfoort
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Gooiland
Hilversum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Storm
Winterswijk
Spant!
Bussum
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Noorderkerk
Sneek
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
De Klif
Nijmegen
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater de Bussel
Oosterhout
ATLAS Theater
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
Theater Aan de Slinger
Houten
Diligentia
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Rietveld Theater
Delft
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Willem
Enschede
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Zinin
Nijverdal
Spant!
Bussum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Diekhuus
Middelharnis
Flint
Amersfoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Koningshof
Maassluis
De Domijnen
Sittard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Speeldoos
Vught
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Perron-3
Rosmalen
Theater Bouwkunde
Deventer
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Kennemer Theater
Beverwijk
Figi Theater
Zeist
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kulturhus
Epe
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Bussel
Oosterhout
donderdag 07 februari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Leest, Waalwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Souvenirs
Het Musiater, Zevenaar
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Het leven an sich
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Gooiland, Hilversum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Daniel Arends - Meer van hetzelfde
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Arie Koomen - Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Alex Ploeg Ultimatum
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 08 februari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schattelijn, Geertruidenberg
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Klif, Nijmegen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Kampanje, Den Helder
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
ATLAS Theater, Emmen
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Louise Korthals - Alles is er
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Odeon, Zwolle
Murth Mossel - Pauwer
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Willem, Enschede
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater 't Pand, Gorinchem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Zinin, Nijverdal
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Spant!, Bussum
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Het Diekhuus, Middelharnis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Emilio Guzman - Kom dan!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Koningshof, Maassluis
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Domijnen, Sittard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Onze Henry
De Speeldoos, Vught
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Agora Theater Druten, Druten
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz
Perron-3, Rosmalen
zaterdag 09 februari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Thijs Kemperink - Bonje
Orpheus, Apeldoorn
Maartje & Kine - Vibrato
Lindenberg Theater, Nijmegen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Kennemer Theater, Beverwijk
Yentl en de Boer - Magie
Figi Theater, Zeist
Stefano Keizers - Erg Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Kulturhus, Epe
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Oeloek - Droeftoeters
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Bussel, Oosterhout