Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Meervaart
Amsterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
Perron-3
Rosmalen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater Concordia
Enschede
Hoftheater
Raalte
Theater Geert Teis
Stadskanaal
ATLAS Theater
Emmen
Diligentia
Den Haag
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Leest
Waalwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Markant Uden
Uden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Willem
Papendrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Flint
Amersfoort
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Reggehof
Goor
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. De Kei
Reusel
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Weijer
Boxmeer
C.C. Stroud
Putten
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
zaterdag 31 maart 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - De Onzen
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show
Meervaart, Amsterdam
zondag 01 april 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 03 april 2018
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
woensdag 04 april 2018
20:15
Zonder verdoving
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Boerderij, Huizen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
George van Houts - Kom Plot
Goudse Schouwburg, Gouda
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Opslaan Als
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Echte Liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
donderdag 05 april 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Vincent Geers - Als beste getest
Perron-3, Rosmalen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Stefano Keizers - Erg heel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om alles
De Maagd, Bergen op Zoom
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Concordia, Enschede
Martijn Koning - Koning te rijk
Hoftheater, Raalte
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
ATLAS Theater, Emmen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Hof 88, Almelo
Jochen Otten - Troosten
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Het Klooster, Woerden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
George van Houts - Kom Plot
Fransche School Culemborg, Culemborg
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Markant Uden, Uden
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Munttheater, Weert
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 06 april 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard