Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
20:00
C.C. Wevelgem
Wevelgem
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Omval
Diemen
Energiehuis
Dordrecht
Energiehuis
Dordrecht
19:45
C.C. De Werft
Geel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Ogterop
Meppel
Veluvine
Nunspeet
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
Hoftheater
Raalte
Hoftheater
Raalte
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
C.C. Wevelgem
Wevelgem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Prinsenhof
Best
C.C. Den Herd
Bladel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
De Meerpaal
Dronten
Cultura
Ede
Drommedaris
Enkhuizen
Drommedaris
Enkhuizen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Kerkrade
Kerkrade
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
DeMess
Naarden
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Bussel
Oosterhout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
woensdag 21 oktober 2020
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater aan de Schie, Schiedam
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater aan de Schie, Schiedam
Beperkt Houdbaar - De Première
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Werftheater, Utrecht
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. Wevelgem, Wevelgem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 22 oktober 2020
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Bellevue, Amsterdam
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Orpheus, Apeldoorn
Freek de Jonge - Asociale afstand
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
Martijn Kardol - Welkom
Kennemer Theater, Beverwijk
Plien en Bianca - En nu dan?
Chassé Theater, Breda
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater De Omval, Diemen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Energiehuis, Dordrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Energiehuis, Dordrecht
19:45
René van Meurs - Hunkert
C.C. De Werft, Geel
Paul Haenen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Snijders - Een avond met mij
Veluvine, Nunspeet
20:00
Nigel Williams
C.C. Palethe, Overpelt
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Hoftheater, Raalte
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Hoftheater, Raalte
Johan Goossens - In het beste geval
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Johan Goossens - In het beste geval
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan als
Agnietenhof, Tiel
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Werftheater, Utrecht
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Werftheater, Utrecht
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. Wevelgem, Wevelgem
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg Odeon, Zwolle
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg Odeon, Zwolle
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 23 oktober 2020
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
Nesim - TaBoe!
DeLaMar, Amsterdam
Nesim - TaBoe!
DeLaMar, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Meervaart, Amsterdam
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Orpheus, Apeldoorn
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Posttheater, Arnhem
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Posttheater, Arnhem
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Prinsenhof, Best
Kiki Schippers - Meer
C.C. Den Herd, Bladel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kasper van der Laan - 1 kilo
Chassé Theater, Breda
Vlamousse - Saampies
De Meerpaal, Dronten
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Cultura, Ede
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Drommedaris, Enkhuizen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Drommedaris, Enkhuizen
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Martiniplaza, Groningen
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Martiniplaza, Groningen
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Chris Verlaan - Man in de Maak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
René van Meurs - Hunkert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
René van Meurs - Hunkert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Boerderij, Huizen
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Boerderij, Huizen
Lebbis - De Ervaring
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Harmonie, Leeuwarden
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
DeMess, Naarden
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Zinin, Nijverdal
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater Zinin, Nijverdal
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Scheldetheater, Terneuzen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Enge Buren - Basta!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen