Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
C-Mine
Genk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schuur
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Willem
Papendrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Posttheater
Arnhem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Maagd
Bergen op Zoom
ATLAS Theater
Emmen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C.C. Stroud
Putten
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Muze
Noordwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Veste
Delft
De Spil
Roeselare
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Musis
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kappen
Haaksbergen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Veluvine
Nunspeet
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Theater Hof 88
Almelo
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Figi Theater
Zeist
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
van Beresteyn
Veendam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Dok6
Panningen
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
De Reggehof
Goor
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schaffelaartheater
Barneveld
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
De Kattendans
Bergeijk
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
donderdag 31 januari 2019
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Willem, Papendrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 01 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Hengelo, Hengelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
André-Philippe Gagnon
Koninklijk Circus, Brussel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
Arie & Silvester - Wie?!
Chassé Theater, Breda
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater 't Pand, Gorinchem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Hof 88, Almelo
De Partizanen - Het leven an sich
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Erik Dijkstra / Frank Evenblij - Bureau Sport in het theater
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jochen Otten - Troosten
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kiki Schippers - Waar
Figi Theater, Zeist
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Walhalla, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
Maartje & Kine - Vibrato
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Brainwash
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Murth Mossel - Pauwer!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Dok6, Panningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Ik beloof niks
De Reggehof, Goor
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schaffelaartheater, Barneveld
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parktheater, Eindhoven
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren