Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Spil
Roeselare
Theater De Veste
Delft
Theater De Boerderij
Huizen
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Stroud
Putten
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
ATLAS Theater
Emmen
De Maagd
Bergen op Zoom
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Posttheater
Arnhem
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Theater de Griffioen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C-Mine
Genk
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan de Schie
Schiedam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
Scheldetheater
Terneuzen
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Reggehof
Goor
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Dok6
Panningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
van Beresteyn
Veendam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Zaantheater
Zaandam
Posttheater
Arnhem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Hof 88
Almelo
Posttheater
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Chassé Theater
Breda
Veluvine
Nunspeet
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Zaantheater
Zaandam
donderdag 31 januari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Partizanen - Het leven an sich
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Comedy Night 31 jan
Podium Victorie, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 01 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Kolk, Assen
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Kattendans, Bergeijk
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Posthuis Theater, Heerenveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schaffelaartheater, Barneveld
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
De Reggehof, Goor
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Dok6, Panningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Murth Mossel - Pauwer!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch
Matroesjka - Brainwash
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Schaffelaartheater, Barneveld
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Walhalla, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Figi Theater, Zeist
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochen Otten - Troosten
Kennemer Theater, Beverwijk
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Posttheater, Arnhem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Erik Dijkstra / Frank Evenblij - Bureau Sport in het theater
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Veur Theater, Leidschendam
De Partizanen - Het leven an sich
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater 't Pand, Gorinchem
Arie & Silvester - Wie?!
Chassé Theater, Breda
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
19:00
André-Philippe Gagnon
Koninklijk Circus, Brussel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 02 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Speeldoos, Vught
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam