Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Kulturhus Holten
Holten
00:00
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Rietveld Theater
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kunstgreep
Oostzaan
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
DNK
Assen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
BREStheater
Brielle
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
donderdag 28 november 2019
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hehobros
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater de Speeldoos, Baarn
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
ATLAS Theater, Emmen
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Daan Boom - De Eerste
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Het Kielzog, Hoogezand
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Best of Stand-Up (UK) with Alfie Brown and more
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 29 november 2019
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Urbanus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kulturhus Holten, Holten
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Flint, Amersfoort
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Peter Heerschop
Diligentia, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
BaronTheater, Opende
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Poorterij, Zaltbommel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
C.C. De Pas, Heesch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Kaj Gorgels - Effe relativeren
De Maaspoort, Venlo
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jacob Spoelstra
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Lochem, Lochem
Henry van Loon - Onze Henry
De Meenthe, Steenwijk
Hehobros
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Het Klooster, Woerden
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Enge Buren - BASTA!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Deventer Schouwburg, Deventer
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kunstgreep, Oostzaan
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Daan Boom - De Eerste
DNK, Assen
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater Dakota, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Posttheater, Arnhem
20:00
Cameretten Festival (halve finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Beperkt Houdbaar - De Première
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
BREStheater, Brielle
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 30 november 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede
20:15
Vir Das
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Posttheater, Arnhem
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:15
The Silent Comedy
Diligentia, Den Haag
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schuur, Zevenbergen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Muze, Noordwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Ronald Smink / Victor Luis van Es
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Rayen Panday - Trigger
De Muze, Noordwijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Storm, Winterswijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht