Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultura
Ede
Theater PePijn
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Klif
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Diekhuus
Middelharnis
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Koningshof
Maassluis
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Kulturhus Holten
Holten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Pand
Gorinchem
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
BREStheater
Brielle
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kunstgreep
Oostzaan
Pook
Oostknollendam
AINSI
Maastricht
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
S.C.C. Hofdael
Geldrop
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Cultura
Ede
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
donderdag 25 januari 2018
20:15
Benjamin van der Velden - Ik Ben
Cultura, Ede
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Debby Petter
Beauforthuis, Austerlitz
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Dane Baptiste
Comedy Cafe, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 26 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Bovengrens
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
van Beresteyn, Veendam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
De Klif, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Richard Groenendijk - Om alles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Diekhuus, Middelharnis
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
René van Meurs - Ik beloof niks
Koningshof, Maassluis
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Piepschuim
Kulturhus Holten, Holten
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Fransche School Culemborg, Culemborg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
BREStheater, Brielle
Fuad Hassen - Held
Theater De Kolk, Assen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
zaterdag 27 januari 2018
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kunstgreep, Oostzaan
Johan Goossens - Vlam
Pook, Oostknollendam
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
Jochen Otten - Troosten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Posthuis Theater, Heerenveen
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. Hofdael, Geldrop
André Manuel - De Onzen
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning te rijk
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
20:00
3Koteboebo
Gigant, Apeldoorn
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 28 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 29 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 30 januari 2018
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Joep Onderdelinden - Ooit
Zaantheater, Zaandam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 31 januari 2018
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
William Boeva - Reset
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
De Meenthe, Steenwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Laura van Dolron - Liefhebben
Cultura, Ede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Kameleon
Chassé Theater, Breda
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam