CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 24 okt
Wilminktheater
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Koninklijk Circus
Brussel
ma 25 okt
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 26 okt
Theater Walhalla
Rotterdam
14:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 27 okt
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Het Wennekerpand
Schiedam
Mimik
Deventer
De Maaspoort
Venlo
Munttheater
Weert
De Maaspoort
Venlo
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
do 28 okt
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Myllesweerd
Mill
Den heuvel
Alphen
Theater Aan de Slinger
Houten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
DNK
Assen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 29 okt
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Mattelier
Groenlo
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater PePijn
Den Haag
Mimik
Deventer
De Weijer
Boxmeer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De schelde
Zandvliet
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen

zondag 24 oktober 2021

Man, man, man, de Podcast Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Theater Bellevue, Amsterdam
15:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Schouwburg Odeon, Zwolle
18:30
Maarten Westra Hoekzema Beauforthuis, Austerlitz
Maxime Gasteuil Koninklijk Circus, Brussel

maandag 25 oktober 2021

20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 26 oktober 2021

Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Walhalla, Rotterdam
14:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt Zaantheater, Zaandam
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken De Muze, Noordwijk
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 27 oktober 2021

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Christel de Laat - Hoe dan?! C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Het Wennekerpand, Schiedam
Jan Beuving - Restante Mimik, Deventer
Kirsten van Teijn - (S)experiment De Maaspoort, Venlo
Kasper van der Laan - 1 Kilo Munttheater, Weert
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Jandino - Opgefokt Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Parktheater, Eindhoven
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Wilminktheater, Enschede
20:00
René van Meurs - Hunkert Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event De Meerpaal, Dronten
20:15
Ali B - Koorts De Molenberg, Delfzijl
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater De Veste, Delft
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater PePijn, Den Haag
20:30
LOS - Lusten en Lasten Markant Uden, Uden
20:30
Wart Kamps Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Kleine Willem, Enschede
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Chassé Theater, Breda
20:30
Lebbis - De Ziel Theater de Liefde, Haarlem
20:30
André Manuel - Sneu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 28 oktober 2021

Peter Pannekoek Leidse Schouwburg, Leiden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Myllesweerd, Mill
Christel de Laat - Hoe dan?! Den heuvel, Alphen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Theater Aan de Slinger, Houten
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater PePijn, Den Haag
Debby Petter - De liefde voorbij Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino - Opgefokt ATLAS Theater, Emmen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Diligentia, Den Haag
20:00
André Manuel - Sneu Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Oldenhermanns - FCKED Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
René van Meurs - Hunkert Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Zoutmus - Jungleprinter DNK, Assen
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Lebbis - De Ziel Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 29 oktober 2021

Peter Pannekoek Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Schouwburg Het Park, Hoorn
Christel de Laat - Hoe dan?! Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Kirsten van Teijn - (S)experiment Ons Mierloos Theater, Mierlo
Nathalie Baartman - SNAK De Mattelier, Groenlo
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg Lochem, Lochem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde Mimik, Deventer
Debby Petter - De liefde voorbij De Weijer, Boxmeer
Els de Schepper - Ziet ze vliegen Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Grof geschud - Broeden C.C. De schelde, Zandvliet
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Chassé Theater, Breda
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Kulturhus Holten, Holten
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Cabarestafette 21-22 Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Pagina 1