Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kursaal Oostende
Oostende
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Bellevue
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Witte Theater
IJmuiden
BREStheater
Brielle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Fransche School Culemborg
Culemborg
Scheldetheater
Terneuzen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podium Neede
Neede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Bon theater
Medemblik
Witte Theater
IJmuiden
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Ludens
Voorburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Witte Theater
IJmuiden
Schuur
Haarlem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Posttheater
Arnhem
TheAtriuM
Mechelen
DeLaMar
Amsterdam
Spant!
Bussum
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Speeldoos
Vught
TheAtriuM
Mechelen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Cardo
Groesbeek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
HAN Campustheater
Nijmegen
vrijdag 30 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Arto Theater, Schoonhoven
André Manuel - De Onzen
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Theater Walhalla, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
De Meenthe, Steenwijk
Wilfried de Jong & Bruut!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
NUHR
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Mini & Maxi
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Parktheater, Eindhoven
20:30
Fabian Franciscus
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Schalm, Veldhoven
zaterdag 01 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
Jochen Otten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Micha Wertheim - Ergens Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Scheldetheater, Terneuzen
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts
Lindenberg Theater, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Podium Neede, Neede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Bon theater, Medemblik
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Minou Bosua - Minoux
Theater Ludens, Voorburg
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Hoftheater, Raalte
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Mini & Maxi
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Enge Buren - Ruk!
Sense, Dokkum
20:15
Enge Buren - Ruk!
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Cabarestafette
De Speeldoos, Vught
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
maandag 03 oktober 2016
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 04 oktober 2016
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Witte Theater, IJmuiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schuur, Haarlem
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
woensdag 05 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Het Klooster, Woerden
Minou Bosua - Minoux
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Muze, Noordwijk
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Veste, Delft
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater De Omval, Diemen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
De Speeldoos, Vught
donderdag 06 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Cardo, Groesbeek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Het Veur Theater, Leidschendam
Henry van Loon - Sleutelmoment
HAN Campustheater, Nijmegen