CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 mrt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenbergschouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
1
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Druten
Druten
C.C. De Herbakker
Eeklo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
DOK 6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Klinker
Winschoten
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. De Klameare
Workum
za 16 mrt
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
De Weijer
Boxmeer
Spant!
Bussum
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kik
Elst
Drommedaris
Enkhuizen
De Dialoog
Ermelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Rex
Mol
20:30
De Klif
Nijmegen
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam

vrijdag 15 maart 2019

Fresku - Voordat het te laat is TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaterhotel Almelo, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - DREEJKLEZOEW Flint, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Arenbergschouwburg, Antwerpen
Nathalie Baartman - Breek Posttheater, Arnhem
Foto Sounds Niets te verliezen
Sounds Niets te verliezen Posttheater, Arnhem
1
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Max van den Burg - Paasbest De Kattendans, Bergeijk
Jeroen van Merwijk - Lucky Kennemer Theater, Beverwijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Het Postkantoor, Bovenkarspel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Podium Boxtel, Boxtel
Roué Verveer - Heppie de Peppie Chassé Theater, Breda
Theo Nijland - En de rest is onzin Podium Hoge Woerd, De Meern
Yentl en de Boer - Magie Theater De Veste, Delft
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater PePijn, Den Haag
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co Diligentia, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Bouwkunde, Deventer
Claudia de Breij - Nu Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Agora Theater Druten, Druten
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Herbakker, Eeklo
Stefano Keizers - Erg Heel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Comedy Fabriek Cacaofabriek, Helmond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost Singer Theater, Laren
Thijs Kemperink - Bonje De Harmonie, Leeuwarden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Koningshof, Maassluis
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Javier Guzman - Guzmán Theater Carrousel, Ommen
Thomas Acda - Motel Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz DOK 6, Panningen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks Hoftheater, Raalte
Arie & Silvester - Wie?! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater De Verwachting, Ritthem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kamagurka - De grenzen van Ernst Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Laureij Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Ruchte, Someren
Tineke Schouten - Highlights De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Matroesjka - Brainwash Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ali B - Koorts Theater De Klinker, Winschoten
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Storm, Winterswijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 C.C. De Klameare, Workum

zaterdag 16 maart 2019

00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege C.C. Den Herd, Bladel
Stefano Keizers - Erg Heel De Weijer, Boxmeer
Henry van Loon - Onze Henry Spant!, Bussum
Yentl en de Boer - Magie Theater De Veste, Delft
Jochen Otten - Troosten Theater PePijn, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Diligentia, Den Haag
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Acda - Motel Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater Bouwkunde, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg de Lawei, Drachten
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Parktheater, Eindhoven
Marco Lopes - Moedt Theater De Kik, Elst
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Drommedaris, Enkhuizen
Nathalie Baartman - Breek De Dialoog, Ermelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Schattelijn, Geertruidenberg
Patrick Laureij Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Oosterpoort, Groningen
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Concordia, Haastrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Angela Groothuizen - Lueke binge Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Het Park, Hoorn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Het Veur Theater, Leidschendam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg Rex, Mol
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels De Klif, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes De Kunstgreep, Oostzaan
Kommil Foo - Oogst Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater aan de Schie, Schiedam
Pagina 1