Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Den heuvel
Alphen
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
Wapen van Reek
Reek
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Maagd
Bergen op Zoom
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Mezz
Breda
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Eendracht
Gemert
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
De Weijer
Boxmeer
Chassé Theater
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Den heuvel
Alphen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Gryphus
Vierlingsbeek
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Pit
Overloon
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kattendans
Bergeijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
dinsdag 22 oktober 2019
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Bussel, Oosterhout
woensdag 23 oktober 2019
Lebbis - De Ervaring
De Schattelijn, Geertruidenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
donderdag 24 oktober 2019
20:30
Daan Boom - De Eerste
Den heuvel, Alphen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Parktheater, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg De Kring, Roosendaal
vrijdag 25 oktober 2019
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fidei et Arti, Oudenbosch
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wapen van Reek, Reek
20:15
Hehobros
Theater de Hofnar, Valkenswaard
zaterdag 26 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
De Weijer, Boxmeer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Boodschap, Rijen
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
S.C.C. De Ruchte, Someren
zondag 27 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 28 oktober 2019
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Leest, Waalwijk
dinsdag 29 oktober 2019
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 30 oktober 2019
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Eendracht, Gemert
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 31 oktober 2019
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Weijer, Boxmeer
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:15
Bill Bailey
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Hightlights
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 01 november 2019
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Bussel, Oosterhout
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Leest, Waalwijk
zaterdag 02 november 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
maandag 04 november 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 05 november 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 06 november 2019
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
donderdag 07 november 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Den heuvel, Alphen
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Schalm, Veldhoven
vrijdag 08 november 2019
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Boxtel, Boxtel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Comedy Fabriek - Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Gryphus, Vierlingsbeek
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
zaterdag 09 november 2019
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Nesterlé, Nistelrode
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Pit , Overloon
Best of... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Leest, Waalwijk
maandag 11 november 2019
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
dinsdag 12 november 2019
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
woensdag 13 november 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Patrizanen - Het leven an sich
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het spectrum, Schijndel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Schalm, Veldhoven
donderdag 14 november 2019
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Kattendans, Bergeijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Weijer, Boxmeer
20:30
Daan Boom
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 15 november 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Parktheater, Eindhoven
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Leest, Waalwijk
zaterdag 16 november 2019
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Weijer, Boxmeer
20:30
Gestampte Meisjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Den Bolder, Waspik
dinsdag 19 november 2019
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater 't Speelhuis, Helmond