CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 15 feb
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Omval
Diemen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Muze
Noordwijk
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Capitole
Gent
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Pand P
Eindhoven
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Diligentia
Den Haag
1
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
zo 16 feb
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Diligentia
Den Haag
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
15:00
Meervaart
Amsterdam
ma 17 feb
Capitole
Gent
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 18 feb
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Toneelschuur
Haarlem
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
wo 19 feb
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
do 20 feb
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Cultura
Ede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
HAN Campustheater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
1
1
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein

zaterdag 15 februari 2020

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Theater Walhalla, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Overasselt Theater, Overasselt
Sara Kroos - Verte Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
René van Meurs - Hunkert Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Rayen Panday - Trigger Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Agnietenhof, Tiel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Zalencentrum de Treemter, Balk
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Muze, Noordwijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater De Tuin, Leusden
Najib Amhali - Waar was ik? Capitole, Gent
Martijn Koning - Koning van de toekomst Orpheus, Apeldoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Hof 88, Almelo
20:00
Man, man, man, de Podcast Pand P, Eindhoven
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Ervaring Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Foto Kasper van Kooten - Speeltijd
Kasper van Kooten - Speeltijd Diligentia, Den Haag
1
Kasper van der Laan - 1 Kilo Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Fulcotheater, IJsselstein
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater PePijn, Den Haag
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater RhederArt, Dieren
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Daan Boom - De Eerste Het Klooster, Woerden
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Weijer, Boxmeer
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater Hofpoort, Coevorden
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Ali B - Koorts Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kaasfabriek , Wormer

zondag 16 februari 2020

15:30
Sjaak Bral Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Man, Man, Man De Podcast Hedon, Zwolle
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Enge Buren - BASTA! Diligentia, Den Haag
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater de Koornbeurs, Franeker
15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam

maandag 17 februari 2020

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Capitole, Gent
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 18 februari 2020

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET DeLaMar, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Toneelschuur, Haarlem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Waar was ik? Zuiderstrandtheater, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

woensdag 19 februari 2020

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas Markant Uden, Uden
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Marcel Hensema - Alles in de hens Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lebbis - De Ervaring Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken De Meenthe, Steenwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Sneek, Sneek
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daan Boom - De Eerste Theater Sneek, Sneek
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Markant Uden, Uden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Figi Theater, Zeist
20:00
Ali B - Koorts Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Hof 88, Almelo

donderdag 20 februari 2020

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Highlights Martiniplaza, Groningen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën Cultura, Ede
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden HAN Campustheater, Nijmegen
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Orpheus, Apeldoorn
1
1
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik? Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Fulcotheater, IJsselstein
Pagina 1