CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 15 feb
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Web
Bleiswijk
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Diligentia
Den Haag
1
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Capitole
Gent
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
zo 16 feb
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
15:00
Meervaart
Amsterdam
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
ma 17 feb
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Capitole
Gent
di 18 feb
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
DeLaMar
Amsterdam
wo 19 feb
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
do 20 feb
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer

zaterdag 15 februari 2020

20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Zalencentrum de Treemter, Balk
Kasper van der Laan - 1 Kilo Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater RhederArt, Dieren
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater PePijn, Den Haag
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Hof 88, Almelo
Sara Kroos - Verte Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater De Tuin, Leusden
Rayen Panday - Trigger Theater De Omval, Diemen
20:15
Ali B - Koorts Theater De Lievekamp, Oss
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater 't Web, Bleiswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Man, man, man, de Podcast Pand P, Eindhoven
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Overasselt Theater, Overasselt
Martijn Koning - Koning van de toekomst Orpheus, Apeldoorn
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Daan Boom - De Eerste Het Klooster, Woerden
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Fulcotheater, IJsselstein
Foto Kasper van Kooten - Speeltijd
Kasper van Kooten - Speeltijd Diligentia, Den Haag
1
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Weijer, Boxmeer
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Muze, Noordwijk
Lebbis - De Ervaring Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Capitole, Gent
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Agnietenhof, Tiel

zondag 16 februari 2020

20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Gooiland, Hilversum
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater de Koornbeurs, Franeker
15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
15:30
Sjaak Bral Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Man, Man, Man De Podcast Hedon, Zwolle
20:15
Enge Buren - BASTA! Diligentia, Den Haag

maandag 17 februari 2020

20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Capitole, Gent

dinsdag 18 februari 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Toneelschuur, Haarlem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ali B - Koorts Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET DeLaMar, Amsterdam

woensdag 19 februari 2020

20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Sneek, Sneek
Daan Boom - De Eerste Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Hof 88, Almelo
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts Orpheus, Apeldoorn
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Markant Uden, Uden
Van Der Laan & Woe - Pesetas Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Onze Henry Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Junushoff Theater, Wageningen
Marcel Hensema - Alles in de hens Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Figi Theater, Zeist
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken De Meenthe, Steenwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen

donderdag 20 februari 2020

Lebbis - De Ervaring Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Hof 88, Almelo
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Ali B - Koorts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pagina 1