Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agnietenhof
Tiel
20:15
Cultura
Ede
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Kik
Elst
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cultura
Ede
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Junushoff Theater
Wageningen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agnietenhof
Tiel
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
De Klif
Nijmegen
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Storm
Winterswijk
Klein Theater
Dinxperlo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
Het Musiater
Zevenaar
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
MFC De Pluk
Geldermalsen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Lochem
Lochem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
Theater RhederArt
Dieren
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
De Hofnar
Aalten
Fransche School Culemborg
Culemborg
Junushoff Theater
Wageningen
Musis
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
Het Musiater
Zevenaar
Agnietenhof
Tiel
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Agnietenhof
Tiel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Junushoff Theater
Wageningen
Het Musiater
Zevenaar
Veluvine
Nunspeet
Cultura
Ede
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Storm
Winterswijk
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Kik
Elst
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
dinsdag 25 februari 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
woensdag 26 februari 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
donderdag 27 februari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 28 februari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agnietenhof, Tiel
20:15
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
zaterdag 29 februari 2020
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Posttheater, Arnhem
20:15
The Silent Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
dinsdag 03 maart 2020
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 04 maart 2020
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
donderdag 05 maart 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Let's make comedy
Cultura, Ede
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Kik, Elst
vrijdag 06 maart 2020
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Dialoog, Ermelo
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cultura, Ede
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Posttheater, Arnhem
zaterdag 07 maart 2020
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld
dinsdag 10 maart 2020
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
woensdag 11 maart 2020
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
donderdag 12 maart 2020
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Musiater, Zevenaar
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Arnhem, Arnhem
vrijdag 13 maart 2020
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Klif, Nijmegen
Oldenhermanns - Unsexed
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 14 maart 2020
Enge Buren - BASTA!
Klein Theater, Dinxperlo
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Musiater, Zevenaar
woensdag 18 maart 2020
Debby Petter - De liefde voorbij
Junushoff Theater, Wageningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
donderdag 19 maart 2020
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marco Lopes - Wees blij
MFC De Pluk, Geldermalsen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 20 maart 2020
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Fransche School Culemborg, Culemborg
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Musiater, Zevenaar
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Lochem, Lochem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posttheater, Arnhem
zaterdag 21 maart 2020
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Daan Boom - De Eerste
Agnietenhof, Tiel
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater RhederArt, Dieren
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agnietenhof, Tiel
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Hofnar, Aalten
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Hunkert
Junushoff Theater, Wageningen
zondag 22 maart 2020
Sara Kroos - Verte
Musis, Arnhem
maandag 23 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
dinsdag 24 maart 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Het Musiater, Zevenaar
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
woensdag 25 maart 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Orpheus, Apeldoorn
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
donderdag 26 maart 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lebbis - De Ervaring
Junushoff Theater, Wageningen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Veluvine, Nunspeet
Veldhuis & Kemper
Cultura, Ede
vrijdag 27 maart 2020
Daan Boom - De Eerste
Cultura, Ede
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Verte
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 28 maart 2020
Beperkt Houdbaar - De Première
Posttheater, Arnhem
Best of... Ton Kas
Orpheus, Apeldoorn
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Kik, Elst
Oldenhermanns - Unsexed
Agnietenhof, Tiel
zondag 29 maart 2020
Bij Robèrt... van Beckhoven
Schouwburg Amphion, Doetinchem