Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
Maassilo
Rotterdam
17:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Zuiderparktheater
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Theater De Veste
Delft
19:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Ludens
Voorburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Schie
Schiedam
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Het Diekhuus
Middelharnis
21:30
Het Diekhuus
Middelharnis
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Theater De Veste
Delft
22:00
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
donderdag 16 juli 2020
20:30
Pieter Jouke
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 02 augustus 2020
21:00
Najib Amhali - dinner & comedy
Maassilo, Rotterdam
zondag 09 augustus 2020
17:00
Roué Verveer
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Roué Verveer
Comedy Club Haug, Rotterdam
woensdag 12 augustus 2020
20:30
Glodi Lugungu
Comedy Club Haug, Rotterdam
woensdag 19 augustus 2020
20:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 20 augustus 2020
19:00
Murth Mossel
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 21 augustus 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 22 augustus 2020
19:30
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Ludens, Voorburg
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Ludens, Voorburg
woensdag 26 augustus 2020
20:00
Glodi Lugungu
Comedy Club Haug, Rotterdam
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 27 augustus 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
vrijdag 28 augustus 2020
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
zaterdag 29 augustus 2020
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
zondag 30 augustus 2020
Francis van Broekhuizen
Zuiderparktheater, Den Haag
maandag 31 augustus 2020
Youp van 't Hek
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 02 september 2020
20:00
Rob Scheepers
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
René van der Gijp - GIJP Live! XL
Ahoy, Rotterdam
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 04 september 2020
19:30
Martijn Kardol - Welkom
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Martijn Kardol - Welkom
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
zaterdag 05 september 2020
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
dinsdag 08 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 09 september 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 10 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 11 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
zaterdag 12 september 2020
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Ludens, Voorburg
19:00
Lebbis - Stand-up Corona
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Viggo Waas - De Meestervoorspeller
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
maandag 14 september 2020
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 15 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 16 september 2020
20:15
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
donderdag 17 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino - Opgefokt
Koningshof, Maassluis
vrijdag 18 september 2020
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
17:00
Guido Weijers
Dordrechts Museum, Dordrecht
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
zaterdag 19 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Hillegom, Hillegom
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
maandag 21 september 2020
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 22 september 2020
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 24 september 2020
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Ludens, Voorburg
Maartje & Kine - Speelbeesten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:00
Anuar - Eerlijk
Theater Dakota, Den Haag
21:00
Anuar - Eerlijk
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
14:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
vrijdag 25 september 2020
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater aan de Schie, Schiedam
21:30
Enge Buren - Basta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Enge Buren - Basta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 26 september 2020
19:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Daniëlle Schel - OK
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Koningshof, Maassluis
Steef de Jong - SISI BOY
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Chris Verlaan - Man in de Maak
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
woensdag 30 september 2020
20:00
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
donderdag 01 oktober 2020
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Comedy Café
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
vrijdag 02 oktober 2020
20:15
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
André Manuel - Sneu
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag