Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
DeLaMar
Amsterdam
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Scala Theater
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Maaspodium
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Oosterpoort
Groningen
Perron-3
Rosmalen
AFAS Live
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Perron-3
Rosmalen
De Oosterpoort
Groningen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Biekorf
Lebbeke
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
't Getouw
Mol
Flint
Amersfoort
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Markant Uden
Uden
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
21:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Wilminktheater
Enschede
Den heuvel
Alphen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Dok6
Panningen
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Bunder
Moorslede
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kattendans
Bergeijk
C.C De Muze
Heusden-Zolder
19:00
Mimik
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
De Muze
Noordwijk
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Mimik
Deventer
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
De Muze
Noordwijk
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Ververij
Ronse/Renaix
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
zondag 22 november 2020
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
maandag 23 november 2020
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 24 november 2020
Martijn Kardol - Welkom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
woensdag 25 november 2020
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kiki Schippers - Meer
De Muze, Noordwijk
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Gabriels - #Eindejaars2
't Getouw, Mol
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Grof geschud - lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
André Manuel - Sneu
Markant Uden, Uden
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
21:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 26 november 2020
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Den heuvel, Alphen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Kardol - Welkom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Dok6, Panningen
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
Nigel Williams
C.C. De Bunder, Moorslede
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Verelst - Amai
De Kattendans, Bergeijk
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C De Muze, Heusden-Zolder
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
19:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Felix Heezemans / Jurg van Ginkel / Kristel Zweers / Silvester Zwaneve
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer
21:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
21:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 27 november 2020
William Boeva - B30VA
C.C. De Ververij, Ronse/Renaix
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem