Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Vorstin
Hilversum
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Meerpaal
Dronten
Theater Bouwkunde
Deventer
Spant!
Bussum
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De hoogte
Winsum
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nijdrop
Opwijk
Veluvine
Nunspeet
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
C.C. De Schakel
Waregem
20:30
De Maaspoort
Venlo
donderdag 15 september 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Theo Maassen - Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 september 2016
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Scheldetheater, Terneuzen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Het Veur Theater, Leidschendam
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Concordia, Haastrecht
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Mini & Maxi
Parktheater, Eindhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wilfried de Jong & Bruut!
Chassé Theater, Breda
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 17 september 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 20 september 2016
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 21 september 2016
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 22 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De hoogte, Winsum
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 23 september 2016
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo