CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 18 apr
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater aan de Schie
Schiedam
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
Den heuvel
Alphen
De Molenberg
Delfzijl
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
DOK 6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
vr 19 apr
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Kulturhus
Borne
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
Theater de Bussel
Oosterhout
Agnietenhof
Tiel
Veluvine
Nunspeet
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posttheater
Arnhem
Kulturhus Holten
Holten
De Maagd
Bergen op Zoom
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
DOK 6
Panningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Griffioen
Amstelveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
za 20 apr
Flint
Amersfoort
Theater Orpheus
Apeldoorn
De Warande
Turnhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Pook
Oostknollendam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Swanla Theater
Zevenhuizen
Energiehuis
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Nesterlé
Nistelrode
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Woerden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
ECI Cultuurfabriek
Roermond
1
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Diligentia
Den Haag

donderdag 18 april 2019

00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater aan de Schie, Schiedam
Yentl en de Boer - Magie Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Breek Den heuvel, Alphen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Molenberg, Delfzijl
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Thomas Acda - Motel Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Bijna Podium Hoge Woerd, De Meern
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Sneek, Sneek
20:00
Louis C.K. Melkweg, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk DOK 6, Panningen
20:15
Oeloek - Droeftoeters Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden

vrijdag 19 april 2019

Henry van Loon - Onze Henry Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Kulturhus, Borne
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán Podium Boxtel, Boxtel
Karin Bloemen - Souvenirs Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kiki Schippers - Waar Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Ploeg Ultimatum Agnietenhof, Tiel
Angela Groothuizen - Lueke binge Veluvine, Nunspeet
Arie & Silvester - Wie?! De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Paradijskleier Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er Kulturhus Holten, Holten
Claudia de Breij - Nu De Maagd, Bergen op Zoom
Rayen Panday - Fenomeen Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Matroesjka - Brainwash DOK 6, Panningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles! Spant!, Bussum
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Max van den Burg - Paasbest Chassé Theater, Breda
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Hofnar, Valkenswaard
Theo Nijland - En de rest is onzin Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Bijna Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Nabil Aoulad Ayad Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Thomas Acda - Motel Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war Perron-3, Rosmalen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Fresku - Voordat het te laat is Diligentia, Den Haag
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Zundert, Zundert
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Best of Stand-Up Comedy show Comedy Club Haug, Rotterdam

zaterdag 20 april 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Flint, Amersfoort
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Warande, Turnhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Emilio Guzman - Kom dan! Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Pook, Oostknollendam
Kiki Schippers - Waar Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Purmaryn, Purmerend
Angela Groothuizen - Lueke binge Swanla Theater, Zevenhuizen
Fresku - Voordat het te laat is Energiehuis, Dordrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Amphion, Doetinchem
Louise Korthals - Alles is er Theater Zinin, Nijverdal
Kamagurka - De grenzen van Ernst Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Nesterlé, Nistelrode
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Arto Theater, Schoonhoven
Nathalie Baartman - Breek Theater Walhalla, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Sneek, Sneek
Thomas Acda - Motel Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Bijna Het Klooster, Woerden
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Nabil Aoulad Ayad Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Guido Weijers
Guido Weijers ECI Cultuurfabriek, Roermond
1
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Film: Hugo PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Best of Stand-Up Comedy show Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Kattendans, Bergeijk
20:15
Silent Comedy - Try-out Diligentia, Den Haag
Pagina 2