CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 okt
20:15
Musis
Arnhem
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
zo 13 okt
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
ma 14 okt
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
di 15 okt
Martiniplaza
Groningen
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 16 okt
Martiniplaza
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Zaantheater
Zaandam
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
C.C. Stroud
Putten
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Klooster
Woerden
Minnepoort
Leuven
Theater Bouwkunde
Deventer
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
do 17 okt
Martiniplaza
Groningen
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Boxtel
Boxtel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Orpheus
Apeldoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Figi Theater
Zeist
Posthuis Theater
Heerenveen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
vr 18 okt
Spant!
Bussum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Orpheus
Apeldoorn
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Kulturhus Holten
Holten
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Singer Theater
Laren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Zinin
Nijverdal
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Theater De Boerderij
Huizen
Posthuis Theater
Heerenveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Diekhuus
Middelharnis
Posttheater
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel

zaterdag 12 oktober 2019

20:15
Cabarestafette Musis, Arnhem
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Hehobros Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. De Kei, Reusel
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Werftheater, Utrecht

zondag 13 oktober 2019

René van Meurs - Hunkert Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Echt Gebeurd Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Everything Is Terrible! Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

maandag 14 oktober 2019

Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater PePijn, Den Haag

dinsdag 15 oktober 2019

Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Martiniplaza, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Zaantheater, Zaandam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Best of... Ton Kas Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Parktheater, Eindhoven
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater PePijn, Den Haag

woensdag 16 oktober 2019

Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Zaantheater, Zaandam
00:00
René van Meurs - Hunkert Werftheater, Utrecht
00:00
Soundos - Niets te verliezen Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie C.C. Stroud, Putten
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - 1 Kilo Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Minnepoort, Leuven
Lebbis - De Ervaring Theater Bouwkunde, Deventer
Best of... Ton Kas Flint, Amersfoort
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Cabarestafette Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Hehobros Theater de Purmaryn, Purmerend

donderdag 17 oktober 2019

Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schaffelaartheater, Barneveld
Henry van Loon - Onze Henry Podium Boxtel, Boxtel
Sara Kroos - Verte Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Orpheus, Apeldoorn
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
René van Meurs - Hunkert Werftheater, Utrecht
00:00
Soundos - Niets te verliezen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Het Kielzog, Hoogezand
André Manuel - DREEJKLEZOEW Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Fransche School Culemborg, Culemborg
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Hehobros Cultura, Ede
20:15
Arie en Silvester - WIE?! De Muze, Noordwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Hoftheater, Raalte
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Het Klooster, Woerden
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Parktheater, Eindhoven
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Theater de Purmaryn, Purmerend

vrijdag 18 oktober 2019

Henry van Loon - Onze Henry Spant!, Bussum
Sara Kroos - Verte Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Orpheus, Apeldoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg Venray, Venray
00:00
René van Meurs - Hunkert Kulturhus Holten, Holten
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Kattendans, Bergeijk
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Jan Beuving - Rotatie Singer Theater, Laren
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Zinin, Nijverdal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Lebbis - De Ervaring Theater De Boerderij, Huizen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Lindenberg Theater, Nijmegen
Best of... Ton Kas Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daan Boom - De Eerste Het Diekhuus, Middelharnis
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Posttheater, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Agnietenhof, Tiel
Pagina 2